Telefon: +48(84)662-47-10 | Email: gmina@tarnawatka.pl

Konkurs Recytatorski Patroni Roku 2024

Konkurs Recytatorski Patroni Roku 2024

   Rozwijanie zdolności recytatorskich, popularyzacja wybitnych dzieł literackich oraz zainteresowanie uczniów poezją to główny cel konkursu recytatorskiego „Patroni Roku 2024”, który odbył się 21 maja 2024 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Tarnawatce. Wzięło w nim udział 21 uczniów z klas IV-VII Zespołu Szkół i Przedszkola w Tarnawatce. Wystąpienie recytatorów oceniła komisja w składzie: Agnieszka Budzyńska – p.o. dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Tarnawatce, Anna Najda – wychowawca świetlicy w ZSiP w Tarnawatce, Wiesława Pióro – nauczyciel historii w ZSiP w Tarnawatce.

   Nagrody w I kategorii wiekowej (uczniowie klas IV-V) otrzymali: Koniec Róża, Rawiak Paweł i Świder Filip. Wyróżnienia w tej kategorii powędrowały do : Majdanik Wiktorii i Lizak Oliwii. W II kategorii wiekowej (uczniowie klas VI-VIII) nagrody otrzymali: Jasiński Hubert, Litwińczuk Jakub, Grela Aleksandra i Aysha Afzal. Wyróżniono: Nasiłowską Agatę i Woźną Aleksandrę.

   Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki oraz dyplomy. Gratulujemy recytatorom i dziękujemy Pani Małgorzacie Knafel, Pani Anecie Mużacz i Pani Alicji Mazur za przygotowanie uczestników konkursu.

Agnieszka Nieścior

Udostępnij: